Bizim Penceremizden

Hayata hangi pencereden baktıgınız önemlidir…

Günümüz yaşam biçiminde mimari, giderek daha yalın ve daha ferah bir çizgide ilerliyor.Yaşam mekanlarımızı oluşturan dört duvar anlayışı ve kent yaşamının en büyük sorunu olan klasik dört duvar mimarileri artık terk ediliyor. Yerini insana daha fazla özgürlük, ferahlık ve aydınlık veren yapılar alıyor.

İşte bu noktada karşınıza, günümüz mimarisinin yaratıcılığına ve bakış açısına uygun çözümler sunan profil ler çıkıyor. Kullanıldıkları mekânlara ayrı bir estetik ve hava katmanın yanında, daha fazla ses izalasyonu ve ısı yalıtımı ile günümüz mimarisine sağlam bir yer edinmişlerdir.


Türkiye’de profilden imal kapı ve pencere sistemleri konusunda, 15 yıllık birikimiyle hizmet veren güçlü bir kuruluş var “ Gedik Yapı”. Sektördeki 15 yıllık birikimi ve tecrübesini profil konusunda bir dünya markası olan “VEKA” ile birleştiren “Gedik Yapı” bugüne kadar bir çok başarılı projeye imza atarak rakiplerinden sıyrılmıştır.

Gedik Yapı olarak biz diyoruz ki, hayata hangi “pencere”den baktığınız önemlidir. Eğer siz de yaşam mekanlarınızda hayatı daha fazla hissetmek istiyorsanız, profil konusunda doğru kararı vermeniz gerekir.

Gelin yeni projenizde bizimle çalışarak Gedik Yapı ayrıcalığını ve kalitesini yaşayın.size sunacağımız bir birinden şık çözümlerle yapılarınıza hayat katın.

Hayata bir de bizim “pencere” mizden bakın…