Gedik Yapı Hakkında

Gedik Yapı Hakkında

Gedik Yapı, 1994 yılında kurulmuş olup; kısa zamanda sektörde yapmış olduğu işlerle adını duyurmuştur. Kuruluşundan bu yana müşteri odaklı bir strateji izleyen Gedik Yapı; ürün kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermemiştir. Bizce başarımızın arkasında ki en önemli etken, müşteri memnuniyetine olan değişmez inancımızdır. Konusunda uzman kadrosu, kaliteli hizmet ilkesi ile Gedik Yapı satış ve satış sonrasında da müşteri memnuniyetini savunmakta ve bu konuda da sektöründe öncü olmaktadır.
Gedik Yapı, kurulduğu günden bu yana daima “müşteri memnuniyeti” odaklı felsefesi ile işlemekte olduğu ürünün kalitesini rehber edinmiş olup; bu felsefe ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

 

Her mevsimin sorunlarını çözüme dönüştüren kalıcı, estetik ve minimalist bir çabanın ürünü olan Pergola, sanatın yapıcı, çözümleyici ve evrensel enerjisinden esinlenerek yeniden tasarlandı.
Pergola, her türlü hava şartında ideal korumayı sağlar. Özel plastik kaplama PVC kumaş sayesinde güneş, yağmur ve rüzgara karşı yüksek koruma sağlayarak, size, dış mekanlardan en azami şekilde yararlanabilme imkanı sunar. Ürün, çevresine uygulanabilen çeşitli kapama sistemleri ile bütünleştirilerek tam kapalı bir mekan haline dönüştürülebilir.
Özel gergi sistemi ile kolayca açılıp kapanabilen, otomasyonlu, raylı tente sistemi olarak tasarlanan Pergola ile hayatınıza yeni bakış açıları kazandıracağız.