Hakkımızda

Gedik Yapı Hakkında

Gedik Yapı, 1994 yılında kurulmuş olup; kısa zamanda sektörde yapmış olduğu işlerle adını duyurmuştur. Kuruluşundan bu yana müşteri odaklı bir strateji izleyen Gedik Yapı; ürün kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermemiştir.

Gedik Yapı, kurulduğu günden bugüne, PVC kapı ve pencere sistemlerini, müşterilerine bir bütün sistem içerisinde sunmuştur. İşin sadece profil ve aksesuarla bitmediğini, bu işin bir bütün olarak birbirini izlediğini önemle savunan Gedik Yapı, imza attığı her projeden tam not almıştır. Bizce başarımızın arkasında ki en önemli etken, müşteri memnuniyetine olan değişmez inancımızdır. Konusunda uzman kadrosu, kaliteli hizmet ilkesi ile Gedik Yapı satış ve satış sonrasında da müşteri memnuniyetini savunmakta ve bu konuda da sektöründe öncü olmaktadır.

Gedik Yapı olarak biz, kaliteli üretim için kaliteli profil ve yüksek teknolojinin şart olduğunu savunuyoruz. Bu sebeple üretimimizi dünyanın önde gelen profil markası VEKA ürünleriyle 2000 metre kare alana kurulu, İstanbul’ da bulunan fabrikamızda, tamamı otomatik CNC tezgahlarında büyük bir titizlik ve ustalıkla yapmaktayız.
Kullanmış olduğumuz aksesuarlar alman G-U firmasına ait olup ürün kalitesinden taviz vermeyen Gedik Yapı, işin en kaliteli şekilde ortaya çıkmasında en küçük detayın bile önemine inanmaktadır.

Gedik Yapı, kurulduğu günden bu yana daima “müşteri memnuniyeti” odaklı felsefesi ile işlemekte olduğu ürünün kalitesini rehber edinmiş olup; bu felsefe ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir…..