I-Pergola

32/4 MOO 12 T.BEUNGTONGLHANG a.LUMLUKKA PATHUMTHANI 12150 THAILAND

sales@i-pergola.com
+90 0216 557 98 63

i-Zip Screen

Dört Mevsim Konfor

Yüksek Teknoloji Motorlu Perdeler olan i-Zipscreen Dış Mekan sistemleri sizin dört mevsim konforunuz için tasarlanmış motorlu perdelerdir. Sistemin dayandığı nokta i-Zipscreen perdesinin perde kumaşının uçlarına kaynaklanmış özel olarak tasarlanmış fermuarıdır. Bu özellikle de sizin komşularınızdan mükemmel bir biçimde gizlenebilmenize imkan sağlarken yıl boyu sizi güneş, yağmur, rüzgar ve böceklerden korur. i-Zipscreen'in kilit teknolojisi ana kapanış bandı ile güneş ışığı ve UV ışınlarına karşı mükemmel koruma sağlar.

Teknoloji

Perdenin fermuarı, kanalı ve kenarı perdenin düşmesini ve kırışmasını engelleyen alüminyumdan imal edilmiş zarif ve narin bir kanal içerisinde yer alır. Yan kanallar kendilerini hizalayan güvenli bir hareket mekanizmasına sahip olup sistemin tamamı %100 paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

Sistem

Sistem genişliği 6 metre ve düşüş yüksekliği 5 metre kadar olabilir ve bu da kullanmayı düşündüğünüz tüm alanlar için uygundur. i-Zipscreen süper güçlü, düz bir perde olup enerji tasarrufu sağlar. Yenilikçi bir çözüm olan i-Zipscreen’i istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Mimari

i-Zipscreen son derece etkileyici fonksiyonel ve estetik özellikleri ile mimari çözümlerinize yeni ve mevsimsel değerler kazandırır. Sizin karartma, gölgeleme ve perdeleme ihtiyacınız he ne olursa olsun, i-Zipscreen farklı kumaş ve renk seçenekleri ile size bir çözüm sunar.

i-Zipscreen®'in avantajlarından yararlanın

i-Zipscreen mesken ve ticari uygulamalar için tasarlanmış olup açık hava eğlence alanlarınızın büyük bir kısmını oluşturmada size yardımcı olabilmek için tamamen kişiselleştirilebilir ve dış mekan pergola perdeleri, pencereler, kameriye perdeleri, balkon gölgelik kumaş perdeleri gibi çok değişik şekillerde uygulanabilir. Güneş ısısının pencere camlarınca emilmeden önce bloke edilmesi size birçok avantaj sağlar. Her şey son derece kolaydır! Bakımı da. i-Zipscreen ortamınıza ne kadar güneşin girebileceğini belirleyerek size ışık, ısı kazanımı ve gizliliği kontrol etme imkanı sunar. Bu teras yada pergolanız için şık bir biçimde gerçekleştirilerek tüm iklim koşullarımda cazip bir gölgeli yer olmasını sağlar.

Estetik

Minimalist profili modern ve şıktır. i-Zipscreen estetik özellikleri ile yeni değerler kazandırır ve dünyadaki en uygun motor ve gelişmiş kumaşlarla üretilmiştir. Özel tasarlanmış tamamen kapalı motor kutusu ve kumaş renk seçenekleri ile dekorunuz için son derece uygundur.

Dayanıklılık

Uzaktan kumandalı ve motorlu sitem ile esnek ve kullanımı kolay olup konforunuz için son derece uygundur. Ön Cephe Test Enstitüsü tarafından gerçekleştirilen rüzgar testlerine göre i-Zipscreen 130km/saat hızlarındaki rüzgarlara dayanıklı olup bu konuda sektörünün en iyisidir. Garanti süresi 5 yıldır.

Faydalar

i-Zipscreen mükemmel güneş/UV ışını koruması, rüzgara, yağmura ve böceklere karşı üstün direnci ile size birçok faydalar sağlar. Talep etmeniz halinde sunulan böcek koruma ile sivrisinekleri, kum sineklerini ve her türlü böcekleri etrafınızdan uzak tutabilirsiniz.

Mimari Uyumlu i-Zipscreen® ile etrafınızdakiler tarafından görünürlüğünüzün azaltılması

Biz teknolojiye güveniyor ve yeni dış mekan tarzını oluşturuyoruz.

Hiç şüphe yok ki günümüzde teknoloji yaşamımızın ve iş hayatımızın hemen hemen tüm yönlerini şekillendirmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre, yeni tarzlar oluşturuyoruz. Şirketimizin başarısının ardında yatan en önemli faktör müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ve yüksek teknoloji malzemelerle sunduğumuz kaliteli hizmet ilkelerimize dayanmaktadır.

Serge Ferrari Precontraint

Ön Gerilim Teknolojisi Bu teknoloji kompozitin üretim döngüsü boyunca gerilim altında tutulmasını sağlar. Herhangi bir uzama olmaz ve yıpranmaya karşı mükemmel direnç gösterir. İnceliği ve düzgün yüzeyi estetik bir kalite sağlar. Size termal koruma sağladığında, bulunduğunuz yerdeki gölgenin tadını çıkarırsınız.

Etkileyici fonksiyonel ve estetik özellikler

Achilles tam şeffaflık için kullanılan bir PVC film olup bununla kaplanan kumaşlar mükemmel termal koruma ile enerji tasarrufu sağlar. Kullanmış olduğumuz tüm malzemeler UV’ye karşı dayanıklıdır. Çok zor bir iş olmakla birlikte ısı ve göz kamaştıracak biçimde parlamayı önlerken mekana mümkün olan en fazla doğal ışığın girmesine izin vermenin yanı sıra kullanıcının dış dünya ile bağlantısının sağlar.

Bize kendinizi nasıl rahat hissettiğinizi söylediğinizde sizin gölge ihtiyaçlarınıza en uygun olan seçeneği sizin için belirleyebiliriz.

Dışa doğru mükemmel bir görünürlük için Soltis 86 güneş ışınlarının %88 kadarını bloke eder. Görüş oranınızda bir azalma olmadan konforunuzu arttırır. Soltis 92 ile etrafınızdakiler tarafından görünürlüğü azaltmak isterseniz gerçek konforu hissedersiniz. Elektrik kullanımınızı azaltmanıza da yardımcı olur. Su geçirmez Soltis 96 (w) size mükemmel bir ısı koruma imkanı sunarken anlık olarak komşularınızın sizi görmemesini sağlar! Cam etkisini seviyor musunuz? Achilles PVC filmlerinin Mükemmel Berraklık görüntüsü size cam gibi gelecektir.

Pergola ve i-Zipscreen’in zevkli kombinasyonu Toplanabilir pergola sistemleri ve i-Zipscreen motorlu dış mekan perdelerinin dünya çapında bir üreticisi olarak sizin tüm yıl boyu rahat etmenizi hedefliyoruz. Sadece bir uzaktan kumanda cihazı ile rahat edin.