Ürünlerimiz


Warning: getimagesize() expects parameter 1 to be string, object given in /home/u8081290/gedikyapi.com/wp-content/themes/Karma/truethemes_framework/truethemes/image-thumbs.php on line 143

Warning: basename() expects parameter 1 to be string, object given in /home/u8081290/gedikyapi.com/wp-content/themes/Karma/truethemes_framework/truethemes/image-thumbs.php on line 144

Pergola özel motorlu tente sistemleriyle her mevsimin sorunlarını çözüme dönüştüren kalıcı, estetik ve minimalist bir çabanın ürünü olan Pergola markası altında motorlu tente sistemlerini, sanatın yapıcı, çözümleyici ve evrensel enerjisinden esinlenerek yeniden tasarlamaktadır.

Gedik Yapı, Pergola motorlu tente sistemleriyle, her türlü hava şartında ideal korumayı sağlar. Özel tente kumaşı sayesinde Pergola motorlu tente sistemleri güneş, yağmur ve rüzgara karşı yüksek koruma sağlayarak; size bahçe, balkon, veranda, teras gibi açık alanlardan en iyi şekilde yararlanabilme imkanı sunar. Pergole motorlu tente sistemi, çevresine uygulanabilen çeşitli kapama sistemleri ile bütünleştirilerek tam kapalı bir mekan haline dönüştürülebilir.

Pergola motorlu Pergole tente sistemi, özel gergi sistemi ile kolayca açılıp kapanabilen, otomasyonlu, raylı tente sistemi olarak tasarlanarak hayatınıza yeni bakış açıları kazandırır.

Gedik Yapı’nın çalışma alanlarını ve ürün yelpazesinin başlıklarını aşağıda görebilirsiniz.

Otomatik Tente Sistemleri

Otomatik Tente Sistemleri

Pergole Alu Serisi

Pergola Alu Serisi

Pergole Wood Serisi

Pergola Wood Serisi

Kış Bahçesi

Kış Bahçesi Sistemleri