Pergola Alu Tente Sistemi

Pergola Alu tente sistemi ile sizler için; dayanıklı, fonksiyonel ve estetik alüminyum konstrüksiyonlu açılır kapanır tente sistemleri hazırlıyoruz.


Pergola Alu, klasik çizgileri, dayanıklı materyalleri ve de en küçük detaya kadar gösterilmiş titiz dizaynı dengeli bir sistem içinde bir arada görmeyi sevenler için hazırlanmış bir pergola sistemidir. Tamamen alüminyum ve paslanmaz çelikten üretilmiş olup bakım gerektirmez. Dış mekanlar da şık ve modern bir pergola rahatlığı ile yaşamak isteyenlere tek başına mükemmel bir çözüm sunar.

Pergola Alu, dış mekanları güneş ışınlarından, rüzgar ve yağmurdan koruyarak yaşanılır hale getirmek için hazırlanmış, açılır kapanır pergola tente sistemidir. Yapıya entegre şekilde tasarlanmış özel alüminyum kılavuzlar sayesinde yüksek direnç sağlamasının yanı sıra sessiz ve hızlı bir şekilde çalıştırılabilme imkanı sunar

Dayanıklı
Pergola Alu tente sisteminin konstrüksiyonu tamamen alüminyum ve paslanmaz çelikten üretilmekte olup bakım gerektirmez.
Fonksiyonel
Havanın güneşli ya da yağmurlu olması fark etmez. Pergola Alu tente sistemi, bahçe, veranda, havuzbaşı ya da balkon gibi açık alanları güneş ışınlarından, rüzgar veya yağmurdan korunan dış mekanlar haline getirmek için hazırlanmış, açılır-kapanır tenteli bir pergola sistemidir.
Estetik
Pergola Alu tente sistemi, yapıya entegre şekilde tasarlanmış özel alüminyum kılavuzları sayesinde yüksek direnç sağlamasının yanı sıra özel uzaktan kumandalı motoruyla sessiz ve hızlı bir şekilde çalışır.

Pergola Alu tente sistemi bulunduğu mekana ve sizlerin tercihine göre özel olarak boyanarak hazırlanabilir. Belirli renk seçenekleriyle sizi kısıtlamaz.

PERGOLA ALU
* Ekstrüze edilmiş alüminyum profiller.
* Su geçirmez, alev yürütmez, yüksek dayanıklı Block-out kumaş.
* Genişlik: 1300cm , Açılım: 1000cm
* Tamamı Paslanmaz Inox Vidalar.
* Su tahliye yağmur deresi.
* Sessiz Çalışan Delrin Makaralar.
* Uzaktan kumandalı kontrol

Pergola Alu Tente Sisteminin Teknik Özellikleri

Kir tutmaz…

Su geçirmez…

Isıyı altına geçirmez…

Alev yürütmez…


Kumaş;
Membran, ana maddesi sentetik fiber liflerden oluşan ve her iki yüzü plastik malzemeyle kaplanmıs olan tekstil bazlı bir malzemedir. Tasıyıcı malzeme olarak adlandırabileceğimiz sentetik fiber, prensip olarak poliamid, cam lifi, polipropilen, polietilen veya polyester gibi çesitli liflerden üretilebilmektedir.

Fiber liflerin her iki yüzünün kaplamasında PVC, suni kauçuk, polietilen, politetraflorür,etilen gibi sentetikler kullanılabilir. Strüktürel membranlar da genellikle PVC esaslı malzemeler kullanılmaktadır. PVC kaplama, membranın özelliklerini istenilen seviyede geliştirilmesine katkıda bulunacak kimyasalların kullanımına da izin veren bir yapıya sahiptir. Her iki yüzde PVDF kaplama ile malzemenin kullanım ömrü ve kirlenme direnci arttırılmıştır.

Motor & Otomasyon;
Ürünlerimizde dünya lideri Fransız Somfy motorları kullanılır. RTS teknolojisi kullanan motorlar 5 yıl garantili olup, kumanda sayesinde tek bir dokunuşla çalıştırılabilir.