Pergola Wood Tente Sistemi

Pergola wood, dış mekanların keyfini çıkarmanın en doğal yoludur. Havanın, güneşli, rüzgarlı ya da bulutlu olması fark etmez. Açık alanlarınızı her mevsim yaşanabilir hale getirir. Sistem, ahşapın zerafet ve sıcaklığı ile tentelerin pratikliğini bir araya getiriyor. Pergola Wood, emprenye ve lamine edilmiş ahşap konstrüksiyon ile güneşe, yağmura ve rüzgara dayanıklı su geçirmez özel kumaşlar sayesinde zerafetini uzun yıllar sürdürmeye devam eder.


* Lamine edilmiş emprenyeli ahşap profiller.
* Su geçirmez, alev yürütmez, yüksek dayanıklı Block-out kumaş.
* Genişlik: 1300cm , Açılım: 800cm
* Tamamı Paslanmaz Inox Vidalar.
* Su tahliye yağmur deresi.
* Sessiz Çalışan Delrin Makaralar.
* Uzaktan kumandalı kontrol

Pergola Wood Tente Sisteminin Teknik Özellikleri

Kir tutmaz…

Su geçirmez…

Isıyı altına geçirmez…

Alev yürütmez…


Kumaş;
Membran, ana maddesi sentetik fiber liflerden oluşan ve her iki yüzü plastik malzemeyle kaplanmıs olan tekstil bazlı bir malzemedir. Tasıyıcı malzeme olarak adlandırabileceğimiz sentetik fiber, prensip olarak poliamid, cam lifi, polipropilen, polietilen veya polyester gibi çesitli liflerden üretilebilmektedir.

Fiber liflerin her iki yüzünün kaplamasında PVC, suni kauçuk, polietilen, politetraflorür,etilen gibi sentetikler kullanılabilir. Strüktürel membranlar da genellikle PVC esaslı malzemeler kullanılmaktadır. PVC kaplama, membranın özelliklerini istenilen seviyede geliştirilmesine katkıda bulunacak kimyasalların kullanımına da izin veren bir yapıya sahiptir. Her iki yüzde PVDF kaplama ile malzemenin kullanım ömrü ve kirlenme direnci arttırılmıştır.

Motor & Otomasyon;
Ürünlerimizde dünya lideri Fransız Somfy motorları kullanılır. RTS teknolojisi kullanan motorlar 5 yıl garantili olup, kumanda sayesinde tek bir dokunuşla çalıştırılabilir.